Rođendanski piknik Udruge “Eterico” na Učki

Kakva sreća, kakvo veselje.
Srca su nam puna i radosna. Transportirali smo se na početak proljeća koje je na obroncima Učke zapravo tek krenulo, ali i u ona vremena kad smo se bezbrižno družili i zabavljali.
Eterico je nekim čudom okupio stvarno vrlo posebne ljude i taj se trend bez statističke greške nastavlja iz godine u godinu.
Jako smo uživale i zahvaljujemo svima koji su bili na izletu i došli na piknik. Posebne zahvale idu Indiri, koja nije bila s nama jer je imala obaveze, ali nam je pripremila najfinije delicije od samoniklog bilja, prefine namaziće i povrtne ražnjiće, curama koje su donijele kolače i druge slastice (Josipa,  podsjećamo da si obećala recept za onu voćnu pitu), našim dečkićima koji se pojave uvijek kad trebaju, pa ako treba popnu se i na slackline koji je Maja izvadila iz svog čarobnog bunkera u kojem sigurno spavaju i zmajevi.
Mali foto izvještaj s našeg prvog edukativnog izleta na Učku možete pogledati na našoj Facebook stranici.
Podijeli:

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.