IZABERI SVOJU BOJU – pripravci za samotamnjenje

Nova on-line radionica za temu ima samotamnjenje – self tanning, sun kissed glow, bronzing, fake tan… kako god to zvali, volimo taj opušteni ljetni izgled. Zašto čekati ljeto za njega?

Ljeto vežemo uz preplanulu put, opušten, osunčan i zdrav izgled, vežemo ga uz godišnji odmor i putovanja, onaj period godine kad smo najmanje u stresu i kad se to čak i na koži i te kako vidi. Već odavno znamo da sunce može biti i prijatelj i neprijatelj, da bez njega nema života, ali da i te kako treba mudro koristiti njegove resurse. Ove godine je preplanulost jako in. Možda u glavama zapravo žudimo za slobodom i rasterećenosti koje nam donosi ljeto, želimo se maknuti od ružnih vijesti, informacija i dezinformacija i samo za trenutak tek disati. Mirno živjeti. U glavi imati ljeto. A možda je stvarno, ipak samo do mode.

Jeste li znali da preplanuli izgled možete imati kroz cijelu godinu? Vjerojatno jeste. Ali, jeste li znali da si skroz prirodne pripravke za samotamnjenje možete napraviti sami? Naravno, možete kupiti i komercijalne, no ideja je da napravimo sami i u potpunosti preodredredimo svojoj koži, željenom tonu tena koji želimo postići i koje možemo koristiti po želji, čak i svaki dan. Boju tena si možemo doslovno „naštimati“ na točno onakav kakav želimo da bude. Bez neugodnih iznenađenja.

Radionica je namijenjena onima koji već ponešto znaju o izradi prirodne kozmetike i svima koji redovito gledaju naše on-line radionice. One se međusobno nadovezuju jer nam  za nove i drugačije pripravke uglavnom ne trebaju novi emulgatori, niti puno novih aktivnih tvari. Cilj je da se nauči nešto novo svaki put, da se znanje širi, ali da koristimo i mogućnosti onog što već imamo doma.

U Formulariju koji prati ovu on-line radionicu naći ćete formulacije, detaljna uputstva za izradu i upotrebu slijedećih pripravaka za samotamnjenje:

 

EASY PEASY TAN EXTENDER (ilitiga DHA na vodi i šećeru, pripravak za tamnjenje na bazi vode)

SUN KISSED GLOW SERUM  (hijaluronski serum za osunčan izgled)

MLIJEKO ZA TIJELO I LICE ZA SAMOTAMNJENJE (bogata, brzoupijajuća emulzija)

OBOJI ME (bogati brzoupijajući maslac za tijelo za samotamnjenje)

OBOJI ME (krema za tijelo za samotamnjenje/kako od formulacije za  maslac napraviti ugodnu kremu)

SUHA no-oil EMULZIJA ZA LICE ZA OSUNČAN TEN (krema za lice bez ulja/bazni recept za primer)

 

Ovi pripravci kožu neće pripremiti za sunce niti je od sunca zaštiti. On line radionicu za zaštitu kože od sunca možete naći ovdje.

Radionicu osmislila i vodi: Meri Popović, fitoaromaterapeutkinja

Prijave na radionicu: eterico.udruga@gmail.com

  • Trajanje video predavanja: 45 min
  • Cijena radionice: 20€
  • Cijena radionice za članove udruge:  16€ (odobren popust od 20%)
  • Potrebno predznanje: DA
  • Praktični dio radionice: DA (u sklopu videa bit će detaljno objašnjen proces izrade pripravaka)

 

Podijeli:

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.