U subotu kreće Edukacija iz fitoaromaterapije

Druga generacija budućih fitoaromaterapeuta kreće s edukacijom koja će im sigurno promijeniti život. Želimo im sreću i da im učenje ide lako 🙂

Znanja za život, ili barem ona koja će vam sigurno promijeniti život su ono s čime se mi bavimo. Nije to samo aromaterapija, ljekovito bilje i izrada kozmetike, to je sasvim novi sklop iskustava, novih ljudi, kontakata, razmjena mišljenja, ideja i znanja koje vas iz temelja prodrma. Način na koji se postaje kompletniji čovjek. I sretniji svakako.

Prva je generacija prošla kroz sve teškoće koje je donijela pandemija, mi smo imali neke organizacijske promjene i polaznicima nije bilo lako. Nije niti nama. Svi smo se, u tih dvije godine na koliko se njihova edukacija otegla, zapravo naučili i prilagoditi, adaptirati i nositi sa stvarima koje do tada nismo znali. Nismo niti znali da možemo. Nova fleksibilnost je također vještina koju smo stekli i zadržali 🙂

Ono što smo ostale dužne prvoj generaciji  su diplome koje ćemo im dodijeliti ovo proljeće na izletu u kojem ćemo spojiti obje generacije polaznika. To koliko je važno imati grupu ljudi s kojima možeš dijeliti svoja znanje i neznanje, konzultirati se i razmijeniti ideje je neprocijenjivo. Prilika će to biti i da se upoznamo s ljekovitim biljem našeg kraja, pa ponešto i naberemo.  I to je jedan dio koji fitoaromaterapeut ne mora nužno znati, no lijepo je kad se sve spoji. Kad bereš svoje bilje, za svoje pripravke i ekstrakte i kad zatvoriš cijeli krug.

Više o našoj Edukaciji iz fitoaromaterapije naći ćete ovdje.

Novoj generaciji želimo sretan početak

Podijeli:

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.