POZIV KOLEGAMA I ČLANOVIMA: Dam, daš, damo, daju…

Naša nova web stranica daje prostor svima, otvorena je i za pitanja, predlaganje tema za radionice i edukacije, za aromaterapijske i kulinarske recepte, za sve što je fino i dobro i uklapa se u tematiku i naše ciljeve.

Novi koncept naše web stranice ide u smjeru ispunjavanja ciljeva naše udruge i popularizaciji fito i aromaterapije te njihove implementacije u svakodnevni život. Sretni smo i ponosni što u udruzi već okupljamo velik broj kolega fitoaromaterapeuta i želimo im dati priliku i mjesto gdje će moći objaviti svoja znanja, razmišljanja, iskustva, ali i pitanja. Učenje je proces koji nema kraja i nema ništa ljepše od razmjene iskustva i znanja među kolegama. Dijeljenje znanja je proces koji oplemenjuje sve – i onog tko daje i onog tko prima.

Nismo zaboravili niti naše članove. Ove godine ćemo započeti s edukacijom 4. generacije polaznika naše škole prirodne kozmetike. Polaznike svih naših edukacija smatramo našim kolegama, jer mnogi od njih su uz nas, ali i uz puno samostalnog rada jako napredovali. Svi se oni nastavljaju educirati  na našim radionicama i naprednim tečajevima iz kozmetike, i aromaterapiju primjenjuju u svim poljima svog života. Oni su naše perjanice, a ja volim reći i naši apostoli – prenose dobru riječ i navike drugim ljudima i rade ono što radimo i mi na nekim drugim razinama.

Naša nova web stranica daje prostor svima, otvorena je i za pitanja, predlaganje tema za radionice i edukacije, za aromaterapijske i kulinarske recepte, za sve što je fino i dobro i uklapa se u tematiku i naše ciljeve.

Pošaljite svoje autorske tekstove, fotografije i članke. 

Meri Popović

Podijeli:

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.