KRUTI REGENERATORI on line radionica

Napraviti krute regeneratore za njegu kose je stvarno lako. Ovo je prilika da naučite kako.

Logičan nastavak na već dostupnu radionicu krutih šampona je upravo ova radionica. Savršen su par – za redovitu upotrebu ili pak za putovanja, kampiranja i odmore u prirodi gdje su nam resursi ograničeni. Ovi regeneratori mogu u potpunosti zamijeniti barem nekoliko pripravaka koje za kosu kupujete odvojeno – ove pločice koristimo kao regenerator nakon pranja kose, ali i kao masku ili leave-in pripravak kojeg nije potrebno ispirati.

Kosi, baš kao i koži treba njega – treba je napojiti i nahraniti, zagladiti i optimizirati kako bi bila elastična, sjajna i čvrsta. Prirodni pripravci to rade najbolje, u to se zapravo i jako lako uvjeriti jednom kad ih kreneš koristiti. Onda više nema nazad 🙂

Kroz predavanje koje traje 48 minuta ćemo savladati sve važno kako bi mogli samostalno napraviti kruti regenerator baš po ukusu svoje kose. Sama izrada je vrlo jednostavna, trebat će nabaviti nešto sirovina s kojima do sada nismo radili, no većinu smo već koristili pa ćemo im samo dati novo mjesto za upotrebu.  Otvara se tu i prostor za igru i puno kreativnosti – od izbora aktivnih tvari, boja, kalupa…

Radionicu prati i Formularij s formulacijama za čvrste regeratore i dodatnim objašnjenjima koji će biti i od velike pomoći kada budete osmišljavali vlastite formulacije.

Radionica je prilagođena početnicima, ali i onima koji već izrađuju pripravke za kosu.

Naravno, tu smo i kao potpora i pomoć, otvoreni za sva vaša pitanja i eventualne neodumice.

Dobrodošli u Eterico svijet

Radionicu osmislila i vodi: Meri Popović, fitoaromaterapeut

Popis svih naših uvijek dostupnih ON-LINE radionica možete naći ovdje.

Kupnjom ove radionice podržavate rad i djelovanje naše Udruge i neposredno osiguravate još puno radionica u skoroj budućnosti.

Hvala vam.

Prijave na radionicu: eterico.udruga@gmail.com

  • Trajanje video predavanja: 45 minuta
  • Redovna cijena radionice: 20 €
  • Cijena radionice za članove udruge:  16 € (odobren popust od 20%)
  • Potrebno predznanje: NE 
  • Praktični dio radionice: DA (u sklopu videa bit će detaljno objašnjen proces izrade sapuna korak po korak)
  • Materijali: video predavanje, FORMULARIJ (skripta, recepti i dodatna objašnjenja), prezentacija

 

Podijeli:

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.