U tijeku prijave za malu školu sapuna

Želite li postati ovisni o sapunima? Evo prave prilike 

Piše: Meri Popović, fitoaromaterapeutkinja


Nije ovo šala. Kad se ovlada ovim “zanatom” to te obilježi za život. Nosit ćeš sapune u goste, sa sobom na izlete, omatat ćeš ih za poklon, smišljati im funkcije, imena i osobine i zauvijek se promijeniti. Nema povratka na staro. Tko se opere vlastitim sapunom ne vraća se nikad više na komercijalu koja služi za istu svrhu.

Koža će vam biti zahvalna. I obitelj. I prijatelji. I priroda.

Sapun je u usporedbi s nekim drugim dobavljivim sredstvom za tuširanje – pamuk. Sve drugo što se može kupiti u tu svrhu je najlon.

Imamo još samo nekoliko mjesta na radionicama. Zbog okolnosti, kako bi skratili zajednički boravak u zatvorenoj prostoriji, teorijski dio radionice ćemo održati on line (dva bloka po 40 minuta s pauzom od 15 minuta). Praktični dio se radi kod nas u Udruzi, a onda ćemo imati vremena i za pitanja i diskusiju. On line dio bit će održan u utorak, 12. svibnja u 18 sati.

Dvije radionice Male škole sapuna će se održati u ova dva termina:

PETAK, 15. 5. od 17.30 – 21. 30 h i
SUBOTU, 16. 5. OD 10 – 14 h

Prijave su obavezne. Prijaviti se možete s web stranice, mailom ili telefonom. Požurite, sapun ne čeka nikoga

MODUL 2/1 – Mala školica sapuna

Podijeli:

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.